Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kendi branşlarında uzman olan avukatlarımız koordinasyonlu iletişim metotlarını sonuna kadar kullanıp Sonuca hızlı ulaşan çözümler üretmektedir.

Müvekkillerimize karşı sorumluluklarımız ;

Müvekkillerle sürekli bilgi akışını sağlayıp müvekkillerimizin memnuniyetini esas alarak onların ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda en kısa zamanda ve en doğru şekilde cevap veren bir anlayışla çalışırız.

Sosyal Sorumluluklarımız ;

İyiliğe, saygıya, sevgiye, hoşgörüye ve bunlara benzer hasletlere sahip Karahan Hukuk Bürosu çalışanları her zaman bu değerler çerçevesinde çalışmalarını yürütmektedirler.

Yasal Sorumluluklarımız ;

Karahan Hukuk Bürosu çalışanları T.C. yasaları ve milletlerarası hukuk çerçevesinde avukatlık meslek ilkeleri doğrultusunda çalışmalarını yürütür, evrensel hukuk ilkeleri, meslek ahlakı ve etik kurallarına titizlikle uyarak, yasal düzenleyici kurum ve kuruluşlara doğru, tam ve anlaşılabilir bilgileri zamanında sunarız.

Meslektaşlarımıza karşı sorumluluklarımız ;

Haksız rekabetten kaçınarak, hukuka uygun yapının sağlanmasına yönelik çalışmaları dinamik, şeffaf ve dürüst bir yapıyla uygularız.

Takım Ruhu ;

Ben yerine biz diyebilmek, Bir bütün içinde birlikte hareket etmek,yaratıcı bir enerjinin açığa çıkmasına neden olur. Bu Düsünce ile ekibimizin her üyesi birbirine saygı duyarak destek verir.

Şeffaflık ;

Karahan Bürosu çalışanları Müvekkilleri hakkında gerekli bilgi edinme ve bilgiye ulasabilme haklarının anayasal normlarla güvence altına alınması için çalışmaktadır.

Gizlilik ;

Karahan Hukuk Bürosu olarak kişisel ve kurumsal sırları koruruz.

Yaratıcılık ve Özgür Düşünme ;

Yapılan her işte yaratıcılık esas alınır, farklı görüşler özgürce dile getirilir.