00 04

 

 
 

Kadromuz

Av. Şiar KARAHAN (Baro Sicil: 26069)

1978 yılında Şanlıurfa’da doğan Şiar Karahan, Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi ‘nden mezun olmuş, Türkiye’nin önde gelen uluslar arası bürolarından birinde avukatlık mesleğine başlamıştır. 2008 yılında ise Karahan Hukuk Bürosu’nu kurmuştur.

Kazandığı deneyimlerini, Karahan Hukuk Bürosu ile hem Türkiye’de hem de yurt dışında faaliyet gösteren şirketler Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Kurumsal İcra Hukuku gibi alanlarda aktif olarak danışmanlık yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babası olan Şiar Karahan, İngilizce bilmektedir.

Av. Kamuran KARAHAN ÇOLAK (Baro Sicil: 42980)

1985 yılında Şanlıurfa’da doğan Kamuran Çolak, Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Resmi Avukatlık Stajını Karahan Hukuk Bürosu 'nda yaptıktan sonra avukat olarak çalışmalarına devam etmiştir. Gerçek ve tüzel kişi müvekkillere Gayrımenkul Hukuku , Ticaret Hukuku Ve İş Hukuku alanlarında hukuki danışmanlık ve destek vermektedir. Evli olan Kamuran Çolak, İngilizce bilmektedir.

Av. Meltem DARCAN (Baro Sicil: 31372)

1981 yılında İstanbul’da doğan Meltem Darcan, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bir süre serbest avukatlık yaptıktan sonra Karahan Hukuk Bürosu ekibine katılmıştır. Kurumlara ayrıca Gerçek ve tüzel kişi müvekkillere Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Sözleşmeler, İflas Erteleme/Yapılandırma işlemleri ve Aile Hukuku alanlarında danışmanlık hizmeti vermekte, sorunların çözümünde dava süreçlerini takip etmektedir.  Evli ve iki çocuk annesi olan Meltem Darcan, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Av. Volkan DARCAN (Baro Sicil: 46836)

1980 yılında Kocaeli-İzmit'de doğan Volkan Darcan, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.  İcra ve İflas Hukuku alanında faaliyet gösteren hukuk bürolarında edindiği deneyimlerini Karahan Hukuk Bürosu ile Kurumsal ve Şahıs müvekkillere aktif olarak paylaşmaktadır. İcra Departmanı Yöneticisi olarak görev almaktadır. Evli ve iki çocuk babası olan Volkan Darcan, İngilizce bilmektedir.

Av. Cengizhan KOÇ (Baro Sicil: 35354)

1983 yılında İstanbul’da doğan Cengizhan Koç, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Halen Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Türkiye’nin önde gelen uluslar arası bürolarından birinde avukatlık stajını yaptıktan sonra Karahan Hukuk Bürosu ekibine katılmıştır. Kurumsal ve şahıs müvekkillerine Sigorta Hukuku, İdare Hukuku ve Kamu İhale Hukuku ile ilgili olarak hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Evli ve bir çocuk babası olan Cengizhan Koç, İngilizce bilmektedir.

Av. Oğuzhan EROĞLU (Baro Sicil: 43506)

1984 yılında İstanbul’da doğan Oğuzhan Eroğlu, İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2012 yılında Karahan Hukuk Bürosu ekibine katılmıştır. Kurumsal müvekkillerin ipotek tesis işlemlerinde aktif olarak hukuki danışmanlık ve destek vermektedir. Oğuzhan Eroğlu İngilizce bilmektedir.

Av. Görkem GÜLTEKİN ( Baro Sicil: 51923 ) 

1990 yılında Malatya’da doğan Görkem Gültekin, İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.  Avukatlık stajını icra hukuku ve iflas erteleme/yapılandırma alanına faaliyet gösteren bir hukuk bürosunda tamamladıktan sonra 2016 yılında Karahan Hukuk Bürosu ekibine katılmıştır.  Kurumsal müvekkillerin icra dosyalarında aktif olarak hukuki danışmanlık ve destek vermektedir. Görkem Gültekin İngilizce bilmektedir. 

Av. Neslihan ÖZER (Barosu Sicil: 42773)

1988 yılında Trabzon’da doğan Neslihan ÖZER, 2010 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi’nden mezun olmuştur.Türkiye’nin önde gelen uluslar arası hukuk bürolarından birinde avukatlık stajını tamamladıktan sonra bir süre serbest avukatlık yapmış, 2016 yılında Karahan Hukuk Bürosu ekibine katılmıştır.İş hukuku ve özel hukuk alanına giren uyuşmazlıklar hakkında hukuki danışmanlık ve destek vermektedir.